Türkiye otomotiv sanayi ticaret rehberi
SELECT LANGUAGE
NETOTOMOTIV.COM 'DA BUGÜN
2021 '
TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ - ARAMIZA YENİ KATILANLAR
ISTEKOBI.COM.TR - 2011.06.09
BP'DE HEDEF TÜRKİYE'DE GENİŞLEMEK
BP'nin yeni yakıt tanıtımında konuşan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Harding "Önümüzdeki yıllarda ek istasyonlarla Türkiye'de genişleyeceğiz" dedi.
KULLANILMIŞ OTOMOBİL, TİCARİ ARAÇ ALIŞ, SATIŞ ALANLARINDA MI, FAALİYET GÖSTERİYORSUNUZ ?
RAKÄ°PLERÄ°NÄ°ZDEN BÄ°R FARKINIZ OLSUN Ä°STÄ°YORSANIZ SÄ°ZÄ°N YERÄ°NÄ°Z BURASI ...
BP'DE HEDEF TÜRKİYE'DE GENİŞLEMEK
BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, BP'nin önümüzdeki yıllarda ek istasyonlarla Türkiye'deki mevcudiyetini genişleteceğini bildirdi. Harding, BP Türkiye'nin pazara sunduğu yeni Ultimate benzin ve dizel yakıtlarının tanıtıldığı toplantıda yaptığı konuşmada, yeni ürünlerin BP'nin şimdiye kadarki en iyi yakıtları olduğunu söyledi.
BP Türkiye olarak, Türkiye gibi büyüyen bir pazarda yatırımlarına devam edeceklerini belirten Harding, "Bu sözümüzü tutuyoruz ve BP'nin en iyi yakıtlarını Türk tüketici ile buluşturuyoruz. Yeni BP Ultimate yakıtlarımız sayesinde tüketicilerimiz araçlarındaki değişikliği kısa sürede fark edebilecekler" dedi. Yeni ürünlerinin Türkiye'deki büyüme arzularında önemli bir adımı teşkil ettiğini dile getiren Harding, "Ek istasyonlarla önümüzdeki yıllarda mevcudiyetimizi genişleteceğiz" diye konuştu.
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Harding, Türkiye'de talep arttığı ölçüde BP'nin büyümek istediğini ifade etti. BP'nin akaryakıt piyasasındaki son düzenlemeler ile bayi kaybına uğrayıp uğramadığının sorulması üzerine Harding, "Rekabet ne getirecek bilemiyoruz. Ancak biz büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Son düzenlemeler farklı rekabetçi bir ortam yarattı. BP olarak bu süreci başarıyla geçtik. İstasyon sayımızı muhafaza ettik. Artık beş yıllık bir döngü içinde olduğumuzun farkındayız ve başarılı olmak için çalışacağız" diye konuştu.
BP'nin her zaman yakıtının arkasında olduğunu, ayrıca garanti uygulamasına ihtiyaç duymadıklarını belirten Harding, yakıtla ilgili sorun yaşanması durumunda müşterilerine her türlü desteği sunduklarını anlattı. Piyasada yeni işletme modellerinin hatırlatılması üzerine Harding, BP'nin en karlı işletme modelini inceleyeceğini, ancak şu anda bayileriyle ilişkilerini sürdüreceklerini bildirdi.
DİĞER İLGİLİ HABERLER
TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ, SMEDYA ELEKTRONİK YAYINCILIK HİZMETİ OLUP, HER HAKKI SMEDYA'YA AİTTİR. © 2000 - 2011
POWERED BY SMEDYA ELEKTRONÄ°K YAYINCILIK ( SMEDYA )