Türkiye otomotiv sanayi ticaret rehberi
SELECT LANGUAGE
NETOTOMOTIV.COM 'DA BUGÜN
2021 '
TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ - ARAMIZA YENİ KATILANLAR
ÜYELİK BAŞVURU İŞLEMLERİ
TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ'NDE YER ALMAK FİRMANIZA NE KAZANDIRIR?
Sektörel veri tabanı projemiz, TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ'inde yer almak otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmalar için internet ortamında elektronik ticarete girişin, firmalar arası ticarette internetin sağladığı kolaylıklardan en iyi şekilde faydalanmanın ilk adımıdır.

Netotomotiv.com'un içeriği nedeniyle ziyaretçi portföyünün neredeyse tamamına yakını sektörle ilgili, seçkin profesyonellerden, ticaretle ilgilenen, ticaret yapan, firmasını ve ürünlerini tanıtan, internet ortamında ürünlerine müşteri arayan, ihtiyaçları doğrultusunda otomotiv sektöründe üretilen ürünleri ve üreticileri arayan, ulusal ve uluslararası firmalarla iletişim kurmak isteyen yani ticaretle direkt yada dolaylı ilgisi bulunan kişi ve firmalardan oluşmaktadır.

Tüm bunların yanında firmanız için TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ'inde olmak; Hergün onbinlerce ziyaretçisiyle, binlerce kayıtlı üyesiyle, 7Gün / 24Saat aktif ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, pazarlayabileceğiniz sektörel fuar ortamında bulunmaktır...
ÜYELİK BAŞVURUSU HAKKINDA AÇIKLAMALAR
[ !! ] Üç farklı üyelik seçeneğinden size en uygun olanını seçerek üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz.
[ !! ] Üyelik başvurunuzla ilgili gerekli doğrulama işlemi verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size ulaşılarak yapılacaktır.
[ !! ] İletişim bilgileriniz üzerinden doğrulama yapılamadığı takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır.
[ !! ] Başvurunuz onaylandığında aktivasyon bilgileriniz e-mail adresinize iletilecektir.
TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET REHBERİ, SMEDYA ELEKTRONİK YAYINCILIK HİZMETİ OLUP, HER HAKKI SMEDYA'YA AİTTİR. © 2000 - 2011
POWERED BY SMEDYA ELEKTRONÄ°K YAYINCILIK ( SMEDYA )